Послуги

Патенти

Ми допоможемо вам грамотно скласти заявку на винахід або корисну модель або підготувати опис промислового зразка, щоб Ви одержали патент, який би захищав Ваші інноваційні технічні рішення протягом багатьох років.

Дізнатися більше

Торговельні марки

Ми надаємо повний спектр послуг з питань правової охорони знаків для товарів та послуг (торговельна марка, ТМ) і найменувань місць походження товарів (географічні позначення) в Україні й за кордоном.

Дізнатися більше

Авторське право

Реєстрація об’єктів авторських прав не є обов’язкової, однак рекомендується з метою забезпечення доказової бази у випадку можливих конфліктів.

Дізнатися більше

Переклади

Поряд з висококваліфікованими патентознавцями і юристами в штаті нашого Бюро є ряд професійних перекладачів і редакторів, які мають багатий досвід перекладу й редагування патентної і юридичної документації в сфері інтелектуальної власності.

Дізнатися більше

Пошуки

Бюро «Оцалюк та Партнери» проводить різні патентні пошуки. З нашою допомогою ви зможете вирішити правові, технічні й кон’юнктурні завдання.

Дізнатися більше

Юридичні послуги

У складі нашого Бюро є досвідчені юристи і адвокати, що спеціалізуються в галузі захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності і мають великий досвід у цій галузі.

Дізнатися більше

Захистимо Вашу креативність!