Юридичні послуги

Юридичні послуги в галузі захисту об’єктів інтелектуальної власності

  • Захист прав інтелектуальної власності в судовому порядку
  • Ліцензійні договори
  • Договору передачі права
  • Захист в антимонопольному комітеті України
  • Представлення інтересів клієнтів у митних органах
  • Боротьба з контрафактними товарами

Найбільш активні заявники в Україні в 2013 по країнам

У складі нашого Бюро є досвідчені юристи і адвокати, що спеціалізуються в галузі захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності і мають великий досвід у цій галузі.

Перелік надаваних нашими юристами послуг охоплює всі можливі питання, які можуть виникати у наших клієнтів – від складання договорів про передачу права, ліцензійних договорів, ноу-хау, до повного комплексу заходів для судового захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності в судах.

У випадку порушення права на об’єкти інтелектуальної власності, ми пропонуємо повний комплекс юридичних послуг із захисту прав: від подачі заяви в правоохоронні органі до складання позову й звернення до судових органів.

Пропонуємо послуги по досудовому врегулюванню суперечок, веденню претензійної роботи. У нас накопичений великий досвід успішної боротьби з поширенням контрафактної продукції як усередині країни, так і по перешкоджанню ввозу подібних товарів в Україну.

Займаємося розробкою активного комплексу заходів щодо захисту від можливого порушення їх прав у майбутньому.

У нашій роботі ми співробітничаємо із провідними патентними фірмами в багатьох країнах світу. Комплекс надаваних нами послуг спрямований на максимальний результат для наших клієнтів.

Наші орієнтири –
Професіоналізм, спрямованість, результат