Про нас

У своїй практиці ми поєднуємо багатий досвід, придбаний з роками старанної роботи, і міжнародні стандарти в галузі охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності. Для вирішення завдань клієнтів ми пропонуємо комплексний підхід, що поєднує патентно-правовий консалтинг і представлення інтересів клієнтів в органах державної влади.

Наші патентні повірені і юристи є визнаними фахівцями в різних областях права. Завдяки своєму професійному досвіду вони відмінно розуміють запити клієнтів і їх потреби. Фахівці Бюро є випускниками престижних профільних і юридичних вузів.

Співробітники Бюро надають послуги на російській, українській, англійській і німецькій мові.

  • Репутація

    Це те, що ми цінуємо більше за все, оскільки, це наше майбутнє і Ваше майбутнє з нами.

  • Професіоналізм

    Наш досвід, набутий роками кропіткої праці, помножений на старанність і увагу до дрібниць.

  • Відповідальність

    Це надійність, чесність по відношенню до наших клієнтів і до себе.

ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ

Ми почали свою професійну діяльність на ниві захисту об’єктів інтелектуальної власності більше 18 років тому в якості експертів Науково Дослідного Центру Патентної Експертизи (НДЦПЕ), який в подальшому було перейменовано в Український Інститут Інтелектуальної Власності (Укрпатент), а пізніше в якості Патентних повірених. Під час роботи державними експертами ми змогли зсередини вивчити особливості патентного захисту різних об’єктів інтелектуальної власності, оцінити переваги і недоліки тих або інших форм захисту і накопити значний практичний досвід у всіх напрямках захисту об’єктів інтелектуальної власності, який ми реалізуємо сьогодні, допомагаючи нашим клієнтам.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Причини вибору наших послуг
• Рішення поставлених Вами завдань максимально швидко і в строк
• Наявність великого досвіду у сфері набуття і захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності
• Комплексне рішення складних завдань
• Повна конфіденційність

Відповідно до вимог сучасного ринку і запитів клієнтів ми постійно розширюємо спектр послуг і набули значного досвіду в питаннях набуття і захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності, а також захисту прав наших клієнтів в різних інстанціях. Ми спеціалізуємося в різних галузях науки і техніки, таких як хімія, медицина, фармакологія, нанотехнології, машинобудування та ін. Ми можемо говорити з Вами і Вашими фахівцями на одній мові.

НАША КОМАНДА

Усі наші співробітники мають високу кваліфікацію в різних галузях науки і техніки і мають значний стаж роботи в галузі захисту об’єктів інтелектуальної власності, а також значний досвід ведення справ за дорученням великих національних і міжнародних компаній. У нас не буває невірішених проблем.

Ми завжди готові допомогти нашим клієнтам